EcfTeam

Ecf.IdLe.ro

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare
Va asteptam pe WWW.FORUM.ECFTEAM.RO

Distribuiţi | 

VREAU ADMIN SPER CA AKM E BN/////ms

In jos 
AutorMesaj
Sponsorul
Junior
Junior

Data de inscriere : 13/12/2009

MesajSubiect: VREAU ADMIN SPER CA AKM E BN/////ms   Dum Dec 13, 2009 9:39 pm

name: Sponsorul                                                                                                                                                       varsta:16 ani                                                                                                                                                             timp petrecut pe server:3 zile is pe locu 15 deja                                                                                                         functie actuala:Player                                                                                                                                                 functie dorita:Admin                                                                                                                                                  steam:off                                                                                                                                                                  motiv:pentru a tine serverul curat
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
maf
membru activ
membru activ

Data de inscriere : 21/11/2009

MesajSubiect: Re: VREAU ADMIN SPER CA AKM E BN/////ms   Dum Dec 13, 2009 10:34 pm

contra daca joci inca vreo doua sapt iti dau pro
Sus In jos
VULCANO
Moderator
Moderator

Data de inscriere : 03/12/2009
Varsta : 22
Localizare : Corabia

MesajSubiect: ______   Lun Dec 14, 2009 11:03 am

prietene eu ti-am zis si la cealalta cerere nu iti poate da nimeni pro ca intrii de 2 ori pe svr.Daca vrei sa obtii un pro ar trebui sa joci cum a spus si colegu vreo 2 saptamani si pt adminii mai pretentiosi chiar 3 nu e cazul meu.Pe mine unul nu m-am impresionaat q nimic.Mai joaca vrei 2 saptamani pe svr si atunci iti garantez un PRO.Imi pare foarte rau sa de dezamagesc dar CONTRA No
Sus In jos
Mikutaaa
Membru de onoare
Membru de onoare

Data de inscriere : 19/11/2009
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: VREAU ADMIN SPER CA AKM E BN/////ms   Lun Dec 14, 2009 2:05 pm

Contra si de la mn ! si in primu rand cere ceva mai mik ...slot+imm+loc ..! LOCKED

Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: VREAU ADMIN SPER CA AKM E BN/////ms   

Sus In jos

VREAU ADMIN SPER CA AKM E BN/////ms
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
EcfTeam :: Ecfteam server :: ecfteam :: Cereri pentru admin-
Mergi direct la: